Aerial/adage duo X-Lines (ua) - maximaaa
 • English
 • Русский
 • Українська
 • Deutsch
 • Español
 • Français
 • 中文 (中国)
 • Dear Artists! To add your information to Maxima Artistic Agency's database please use Join Us form
  Email Us

  Aerial/adage duo X-Lines (ua)

  Aerial/adage duo X-Lines (ua)

  Познайомтесь з артистами неймовірного акробатічного дуету «X-Lines», представленого Anatoliy Bulakh Creation! Сергій Козаков (1990, Молдова) та Анастасія Нюкіна (1993, Україна), професійні ціркові артисти, які присвяили своє життя цьому чудовому виду мистецтва.
  Анастасія почала свій шлях з художньої гімнастікі, поєднуючі спорт з мистецтвом. Займаючись з 5 років вона пройшла довгий шлях тренувань и змагань у складі Национальной збірної України, здобувши численні нагороди на місцевіх та міжнародніх чемпіонатах. Закінчівші свою спортивну кар’єру, Анастасія вирiшила спробуваті себе в цирку. Неймовірна гнучкість та інші гімнастічні навики допомоглі їй  успiшно засвоїті такі ціркові жанри, як “каучук” та акробатика дуже швидко.
  Сергій з дитинства пробував себе в різніх видах спорту, але прієднався до професійного цирку тiльки в 16 років. Сергій  був натхненним своїм братом Олексієм Козаковим, гімнастом, випускником Київської ціркової академии и артистом Cirque du Soleil. Перші номери Олексія були створені и продюсованi на різніх міжнародніх циркових фестивалях Анатолієм и Мариною Булах, режисерами Київської ціркової академiї, на даний момент “фрі-лансерами”. Той факт, що Олексій став артистом Цирку дю Солей підштовхнув и надихнув Сергія спробуваті собі в професійному цирку.
  Сергій та Анастасія зустрілися в цирковій школі и вирішили спробуватіи працювати в парі. Вони стали гармонійнім дуетом, скомбінувавші силу з витонченого красою. Під керівніцтвом своих тренерів Сергій и Анастасія досягли великого прогресу в жанрi дуетної акробатики та повітряної гімнастики. Пізніше, разом з Анатолієм i Мариною, вони створили кілька ексклюзивних номерів и отримали шанс почати свою професійну кар’єру в цирку. Впродовж останніх 5 років Сергій i Анастасія виступили в більш нiж 15 країнах світу, вражаючи своєю майстерныстю аудіторії найкращих сцен.
  Тепер Сергій и Анастасія розпочинають роботу над новим спільним проектом з Anatoliy Bulakh Creation – своїм повнометражним цирковим шоу на двох артистів; красива історія взаємин, розказана мовою тiла, поєднуюча в собі танець, акробатику, повітряну гімнастику та багато iншого.
  Дует «X-Lines» представлено артистичним агентством Maxima на www.maximaaa.com

  Up