AWAJI Circus Art Festival JAPAN (ua) - maximaaa
 • English
 • Русский
 • Українська
 • Deutsch
 • Español
 • Français
 • 中文 (中国)
 • Dear Artists! To add your information to Maxima Artistic Agency's database please use Join Us form
  Email Us

  AWAJI Circus Art Festival JAPAN (ua)

  AWAJI Circus Art Festival JAPAN (ua)

  Awaji Art Circus (http://en.awajiartcircus.com/archive.php) – це міжнародний фестиваль циркового мистецтва, який щорічно проводиться з 2015 року на острові Авадзі, який з духовної точки зору вважається Островом Японії. Під час Awaji Art Circus виконавці збираються на острові Авадзі з усього світу і виступають протягом одного місяця у багатьох місцях, школах і місцевих заходах на острові, а також насолоджуються історією і природою острова Авадзі, переживаючи його традиційну культуру і діляться враженнями від острова Авадзі і Японії зі світом через соціальні мережі.

  Артисти виступають на різних закритих і відкритих майданчиках, а не в театрі або на сцені, що робить фестиваль найбільш підходящим для артистів, які можуть брати участь в живих вуличних виступах, не вимагаючи великої кількості обладнання.

  Зараз ми приймаємо заявки від артистів усіх жанрів. Детальна інформація про умови і процес подачі заявок приведена нижче.

  інформація:

  Розташування: острів Авадзі, префектура Хего, Японія

  Тривалість: 28 вересня 2017 роки (чт) ~ 8 листопада 2017 роки (середа)

  Місце проведення: Більше десяти громадських місць на острові Авадзі, префектура Хего, Японія (парки, сквери, ресторани, вулиці і т.д.)

  Підтримка, яку надає Організатором:

  A) Плата за виконання: 200 000 ієн * (після сплати податків) за весь період (сума буде розділена і виплачена готівкою на початку і в кінці періоду).

  * На людини в разі групи

  B) Вартість транспортування: до 100 000 ієн за двосторонній авіаквиток з найближчого аеропорту в міжнародний аеропорт Кансай (оплачується за пред’явленим квитком).

  C) Харчування: Сніданок і вечеря будуть подаватися у формі шведського столу. Інші страви – за рахунок артиста.

  D) Розміщення (об’єкт з природним середовищем, позначений Організатором) * кімнати для 2-3 осіб

  E) Допоміжний персонал

  F) Страховка мандрівника

  Термін подачі заявок:

  Заявки повинні бути отримані до 30 квітня 2017 роки (нд)

  Як подати заявку:

  Завантажте Документи заявки з веб-сайту AAC (http://ru.awajiartcircus.com/aac2017.php) і відправте електронною поштою на наступну адресу.

  Ел. Пошта: 4awajiartcircus@gmail.com

  Більш детальну інформацію ви можете знайти в прикріпленому відкритому запрошенні або на нашому сайті http://en.awajiartcircus.com/aac2017.php

  Якщо у вас є які-небудь питання, зв’яжіться з командою Awaji Art Circus по електронній пошті: 4awajiartcircus@gmail.com

  Ми будемо дуже вдячні, якщо ви зможете поширити цей Open Call через вашу мережу (поштовий журнал, SNS і т. Д.) Або порадите нам будь-яку організацію, яка може допомогти в поширенні цієї інформації. Будь ласка, вкажіть в додатку також зображення, що містить оголошення OPEN CALL, яке можна легко роздрукувати і розмістити безпосередньо в вашому інформаційному просторі.

  Ми хочемо, щоб артисти з різних країн світу отримали можливість приїхати до Японії на місяць і взяти участь в нашому фестивалі.

  Up