Circus Art Studio Maxima in Spain (ua) - maximaaa
 • English
 • Русский
 • Українська
 • Deutsch
 • Español
 • Français
 • 中文 (中国)
 • Dear Artists! To add your information to Maxima Artistic Agency's database please use Join Us form
  Email Us

  Circus Art Studio Maxima in Spain (ua)

  Circus Art Studio Maxima in Spain (ua)

  «Circus Art Studio Maxima»

  Анатолій і Марина Булах – режисери-постановники циркових шоу, засновники циркової студії Maxima в Іспанії.
  Про студію, і про циркове мистецтво в цілому розповідає організатор Анатолій Булах.
  Анатолій родом з Києва, навчався в Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтва (спеціальність акробат і повітряний гімнаст), а пізніше в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого за фахом режисер цирку. Майстер спорту зі спортивної гімнастики. У професійному спорті та цирку вже 32 роки.
  – Пане Анатолію, розкажіть про вашу професійну кар’єру.
  – Я працював по всьому світу, побував з виступами в Німеччині, Франції, Голландії, Швейцарії, Норвегії, Великобританії, Польщі, Болгарії, Чехії, США, Канаді та Південній Кореї як соліст і в дуеті з моєю дружиною Мариною Булах в жанрі повітряної гімнастики і акробатики. Сiм років пропрацював режисером-постановником циркових номерів у Київській цирковій академії. Зараз працюю фрілансером, ставлю артистам номери і шоу.
  Студенти, яких ми навчали, виступають на кращих світових майданчиках, таких як Cirque du Soleil, Friedrichstadtpalast, Lido, Ferrari World, Ringling Brothers Circus Europa Park, Royal Caribbean Cruise, NCLcruises, Celebrity Cruises та в інших відомих компаніях. Ми ставимо номери професійним артистам, займаємося їх просуванням на міжнародні циркові фестивалі і допомагаємо отримати роботу на кращих сценах світу.
  – Розкажіть про свою сім’ю.
  – Мою дружину звуть Марина, вона майстер спорту з бальних танців, хореограф-балетмейстер, повітряна гімнастка. Навчалася в Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв, в Київській академії керівних кадрів культури і мистецтв. Марина – мій надійний партнер в роботі і житті. Наша семирічна дочка Аліса займається художньою гімнастикою, а також повітряною гімнастикою.
  – З чого ви починали свою діяльність тут, на узбережжі?
  – З майстер-класів з повітряної гімнастики та інших дисциплін, зараз це дуже популярно і користується хорошим попитом. Потім виникла ідея створити школу-студію, в якій можна проводити заняття і постановку номерів. Ми звернули увагу, що в Іспанії дуже багато талановитих артистів, які хочуть стати професіоналами і вийти на міжнародний рівень.
  – Чим ви зараз займаєтесь?
  – Тільки що ми з командою тренерів успішно провели четвертий інтенсивний курс  повітряної гімнастиуи (ремені, кільце, полотна, сітка, трапеція), акробатики, хореографії та розтяжцки. Курс пройшли діти і дорослі в вікових групах від 7 до 30 років. І ми, і всі учасники, дуже задоволені результатами. Крім акробатики та повітряної гімнастики в інтенсивний курс входять різні дисципліни з розвитку координації, балансу, контролю свого тіла, імпровізації і так далі.
  – Які у вас плани?
  – У планах на майбутнє – розвиток школи, власне пристосоване для тренувань приміщення, розширення спектра дисциплін. Можливо, пошук нових партнерів. Ми відкриті до співпраці. Основна ідея – створити на Коста-дель-Соль школу мистецтв, де молодь зможе вивчати різні дисципліни: циркові жанри, вокал, хореографію, театральне мистецтво, пантоміму і зі своїми мюзиклами подорожувати по світу. Для молодих талантів подібні заняття стануть хорошою фаховою базою для подальшого творчого розвитку.
  “SUR”, September 2017

  Benalmadena, Spain

  Up